Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
Darmowe konsultacje medyczne u Doktora Potencji.

TEMAT: Opada podczas seksu. Co robić?

Opada podczas seksu. Co robić? 2 lata 11 mies. ago #437

  • Ryszard
  • Ryszard's Avatar
Od jakiegoś czasu podczas stosunku nagle mi opada i koniec zabawy. Jak dziewczyna mi troche pomoże to po 10min znowu staje ale już nie tak jak na początku. Chwila seksu, i znowu opada. Totalnie nie wiem co mam robić. Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu z kobietami. Wprawdzie poprzednio na stałe byłem z kobietą ok. rok temu i w tym czasie posługiwałem się ręką, wiadomo. Ale już od paru ładnych tyg. tego nie robie, a problem jest! Totalnie mi psuje nastrój i cały dzień jestem ponury.O dziewczynie i naszych relacjach nawet nie będę wpominał. POMOCY!

 

Szukasz rozwiązania wstydliwego problemu? Masz coraz większe problemy z utrzymaniem erekcji? Chcesz swobodnie i bez problemu odbyć stosunek z partnerką?

doktor potencja sklep

Opada podczas seksu. Co robić? 2 lata 11 mies. ago #438

Środki farmakologiczne takie jak Kamagra i Viagra pozwolą ci na wspomaganie organizmu (procesów fizjologicznych) przy pomocy leków... zapewniam cię, że po zażyciu Kamagry penis pozostaje w stanie wzwodu przez długi czas. To, że masz takie objawy może być spowodowane stresem, niedopasowaniem seksualnym, błędami partnerki. Może wypadałoby porozmawiać o problemie, zażyć jakiś lek, żeby odzyskać pewność siebie w łóżku?
Dostarczamy najlepsze środki na impotencję i zaburzenia erekcji forum.doktorpotencja.com/
Moderatorzy: tania_kamagra
Home Seks Wirtualny gabinet Opada podczas seksu. Co robić?

Największe w Polsce Forum o lekach na potencję i generycznych środkach na zaburzenia erekcji i impotencję. Bieżące ceny i oferty dla leków, ceny i opinie. Forum jest dostępne całkowicie za darmo i bez zakładania konta!